Newsa.pl twoje źródło informacji-biznes

Grupa INPRO sprzedała w 2018 roku ponad 800 mieszkań i domów - Nieruchomości

„Wyniki sprzedaży za 2018 rok oceniamy za udane. Grupa INPRO w odróżnieniu do wielu innych deweloperów zanotowała narastająco w roku 2018 wzrost poziomu sprzedaży w odniesieniu do poprzedniego roku. Spowodowane to było m.in. szerszą ofertą. Grupa INPRO posiadała w sprzedaży mieszkania w Gdyni, Pruszczu Gdańskim, jak i w gdańskich dzielnicach Chełm oraz Piecki-Migowo. Warto również podkreślić fakt, że prawie wszystkie mieszkania posiadające pozwolenie na użytkowanie zostały przez nas sprzedane” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A

W całym 2018 roku Grupa Kapitałowa INPRO S.A. zrealizowała przedsprzedaż netto na poziomie 801 umów, co stanowi o 8,4 % więcej niż w 2017 roku. Spółka Inpro S.A. podpisała 535 umów przedwstępnych netto czyli o 8,5% więcej niż w 2017 roku. Jednocześnie, w tym okresie Grupa przekazała łącznie 679 gotowych lokali, względem 433 sztuk w analogicznym okresie roku poprzedniego, co stanowi wzrost o 56,8%.


W samym IV kwartale 2018 roku Grupa INPRO podpisała 163 umowy, czyli o 35 % mniej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Sama Spółka INPRO w okresie od października do grudnia 2018 roku podpisała 121 umów. Grupa INPRO w ostatnich trzech miesiącach 2018 roku wydała 306 mieszkań i domów – jest to najlepszy kwartał Grupy pod względem wydań.

 

W aktualnej ofercie Grupa INPRO posiada ponad 630 mieszkań i domów.

 

***

 

 

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Polecane