Newsa.pl twoje źródło informacji-Bette Midler wystąpi na gali Oscarów


Bette Midler wystąpi na gali Oscarów

Fot. PAP/EPA/PETER FOLEYAktorka i wokalistka Bette Midler wystąpi podczas gali Oscarów. Gwiazda zaśpiewa piosenkę "The Place Where Lost Things Go", pochodzącą z filmu "Mary Poppins powraca".

W filmie utwór wykonuje odtwórczyni tytułowej bohaterki, Emily Blunt. Wcześniej producenci gali zapowiedzieli, że przy okazji The Place Where Lost Things Go na scenie pojawi się specjalny gość. Teraz wiadomo, że będzie to dwukrotnie nominowana do nagrody Akademii Bette Midler. Prawdopodobnie za fortepianowy akompaniament odpowiadać będzie kompozytor utworu Marc Shaiman.

Bette Midler ostatnio można było podziwiać w nowej odsłonie serialu Murphy Brown. Jej dyskografię zamyka album Its the Girls! z 2014 roku.

Podczas oscarowej gali będzie można usłyszeć wszystkie pięć nominowanych do nagrody piosenek. Wystąpią Lady Gaga i Bradley Cooper z utworem Shalow z musicalu Narodziny gwiazdy oraz Kendrick Lamar i SZA z piosenką All the Stars z Czarnej pantery.

Po zamieszaniu z Kevinem Hartem, który ostatecznie odmówił udziału w uroczystości, jako gospodarz, Akademia Filmowa podjęła decyzję, że nie będzie jednego prowadzącego. Producenci show zamiast tego planują, by uroczystość została podzielona na kilka sekcji i każdą z nich poprowadził ktoś inny.

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów. (PAP Life)

zig/ jbr/

Źródło

Polecane