Foto

Moto z3 zadebiutowała w 5G - Technologie

Kilka miesięcy temu Motorola zaprezentowała moto z3 i 5G moto mod. Od tamtego momentu, cały czas wraz z partnerami dąży do urzeczywistnienia 5G już w 2019 roku. We wtorek 13 listopada zrobiła w tym kierunku kolejny duży krok. 

W komercyjnej sieci 3GPP 5G New Radio (NR) w Providence w stanie Rhode Island (USA) w paśmie 28 GHz operatora Verizon udało się pomyślnie przeprowadzić pierwszy test transmisji danych przy użyciu smartfonu moto z3 z modułem 5G moto mod — takich samych urządzeń, jakich będą używać abonenci sieci 5G Verizon. Jest to najnowszy z serii tegorocznych sukcesów Verizon i partnerów technologicznych tego operatora, którzy dążą do udostępnienia komercyjnej usługi 5G w 2019 r.

W połączeniu z dodatkiem 5G moto mod moto z3 będzie pierwszym na świecie smartfonem mającym dostęp do sieci 5G Verizon, której przepustowość sprzyja transmisji wideo, łączeniu urządzeń domowych, pracy zdalnej oraz graniu w rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej. 5G moto mod™ działa z modemem 5G Qualcomm® Snapdragon™ X50 i zawiera moduły anten fal milimetrowych QTM052.

 


more headlines in our related posts

latest # news